google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 14.10.2019
  1 USD
  3.8958
  -0.0187
  1 EUR
  4.2969
  -0.0128
  1 CHF
  3.9104
  -0.0088
  1 GBP
  4.8998
  0.0069
  1 RUB
  0.0606
  -0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Flop System Sp. z o.o.
  Flop System Sp. z o.o.

  Flop System Sp. z o.o.


  Firma FLOP SYSTEM powstała w 1988 jako prywatne biuro techniczno-handlowe na bazie działalności importowej zorientowanej na kraje skandynawskie. Przedmiotem handlu początkowo były urządzenia grzewcze (nagrzewnice i kurtyny powietrzne).

  siedziba FLOP SYSTEMFirma FLOP SYSTEM powstała w 1988 jako prywatne biuro techniczno-handlowe na bazie działalności importowej zorientowanej na kraje skandynawskie.

  Przedmiotem handlu początkowo były urządzenia grzewcze (nagrzewnice i kurtyny powietrzne). Z czasem asortyment uległ znacznemu rozszerzeniu o urządzenia do systemów wentylacji i klimatyzacji: wentylatory, filtry, centrale wentylacyjne, klimatyzatory, nawiewniki okienne, listwy wentylacyjne, itp.

  W międzyczasie rozszerzyliśmy zakres o działalność produkcyjną (nagrzewnice olejowe i elektryczne FAREMER i TERMO, kurtyny powietrzne i wentylatory łazienkowe).

  Od 1988 roku zajmujemy się głównie importem działając na zasadach przedstawicielstwa wiodących producentów ze Szwecji, Norwegii, Finlandii, W. Brytanii, Niemiec, Włoch i Hiszpanii.

  Wprowadziliśmy na rynek polski produkty takich firm jak:

  • SYSTEMAIR (Kanalflakt AB) - wentylatory i osprzęt,
  • DANTHERM - osuszacze, nagrzewnice,
  • MANROSE - wentylatory łazienkowe,
  • PYROX - kurtyny powietrzne,
  • HESCO - nawiewniki,
  • TITON, SOBINCO - listwy i nawiewniki okienne.

  Zaopatrujemy głównie firmy instalacyjne i hurtownie na terenie całej Polski. Posiadamy sieć dystrybucyjną oraz serwisową. Dysponujemy swoim magazynem (ok. 2000 pozycji na stanie).

  Naszymi klientami są także hurtownie budowlane i supermarkety np. LEROY MERLIN, do którego dostarczamy wentylatory łazienkowe i sprzęt grzewczy od 1999r.

  Jako jedna z pierwszych firm handlowych w branży instalacyjnej wprowadziliśmy w 2000 r. system zarządzania ISO 9001. Bierzemy udział w pracach badawczych m.in. w latach 2001-2004 uczestniczyliśmy wraz z Uniwersytetem w Cambridge w unijnym projekcie badawczym niskoenergetycznego systemu wentylacji mieszkań i obiektów komercyjnych.

  Naszym mottem jest

  ZDROWA WENTYLACJA, wierzymy bowiem, że na początku i na końcu łańcucha technologicznego jest człowiek, dla którego wartością nadrzędną jest zdrowie i komfort pracy i tym celom powinniśmy służyć.

  Stąd też ostatnie pięć lat poświęciliśmy tworzeniu podstaw do długofalowego rozwoju firmy zorientowanego na wdrożenie zdobyczy cywilizacyjnych na miarę XXI wieku w zakresie ekologicznych i energooszczędnych systemów wentylacyjnych do powszechnego stosowania, głównie w budownictwie mieszkaniowym.

  Z dużą troską wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów.

  Jeżeli obdarzycie nas Państwo swoim zaufaniem deklarujemy uczynić wszystko, aby budować jeszcze lepszą organizację zorientowaną na spełnienie Waszych oczekiwań, w trosce o partnerskie relacje biznesowe oraz dla wspólnego dobra, jakim jest środowisko naturalne.

  W imieniu naszego zespołu życzę Państwu miłych kontaktów z firmą FLOP SYSTEM i serdecznie zapraszam do korzystania z naszych usług.

  Z wyrazami szacunku

  Janusz Kopecki
  Prezes Zarządu

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.